قیمت فانتوم ۴ پرو ورژن ٢

قیمت فانتوم ۴ پرو ورژن ٢

قیمت فانتوم ۴ پرو ورژن ۲

شرکت DJI از آخرین مولتی روتور خود به نام قیمت فانتوم ۴ پرو ورژن ۲ رونمایی کرد.

مولتی روتوری در حدود  ۳۰ دقیقه تایم پروازی ، باتری ۱.۲ لیتیوم پلیمر

DJI به داشتن دوربین های دیدنی و جذاب پردازنده شناخته شده است، بنابراین ما کنجکاو برای دیدن دوربینی که در این مولتی روتور وجود دارد هستیم.

از آخرین محصول که  مدل جدید فانتوم با نام قیمت فانتوم ۴ پرو ورژن ۲ می باشد رونمایی شد پرنده ای با شباهت فراوان به مدل قبلی فانتوم ۴ پرو دارد.

رونمایی از قیمت فانتوم ۴ پرو ورژن ۲ شرکت DJI می طبق مشاهدات صورت گرفته از نمونه اولیه ساخته شده این پرنده به نظر می رسد شرکت DJI تصمیم به یک انقلاب دیگر در حوزه فانتوم دارد، تغییرات احتمالی ایجاد شده بر روی این فانتوم به شرح زیر می باشد۲

برخی از ویژگی های مشاهده شده در نمونه اولیه پهپاد قیمت فانتوم ۴ پرو ورژن ۲

– سیستم رادیویی جدید با برد ۷ کیلومتری

– دارای ۵ سنسور تشخیص مانع به صورت ۳D

– نسل جدید باتری ها که در هنگام سرد بودن دمای محیط و باتری به طور خودکار باتری را گرم می نماید

– دارای سرعت نزدیک به ۸۰ کیلومتر بر ساعت

 

ویژگی جالب دیگر سیستم جدید تشخیص موانع پهپاد قیمت فانتوم ۴ پرو ورژن ۲  که به صورت ۳D است یعنی دیگر نگران برخورد پرنده خود با سیم و کابل و …. نباشید چون ویژگی جدید پرنده DJI نسبت به پرنده های دیگر سیستم تشخیص موانع ۳D هست.

شارژر این مدل دستگاه تفاوت بسیار کرده و زمان شارژ باتری را نسبت به مدل های قبلی بیشتر کرده است ولی در عین حال از تکنولوژی جدید باتری ها لیتویم پلیمر توانسته که زمان پروازی بیشتری را به کاربران خود ارائه کند.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://atratoos.com/wp-content/uploads/2018/04/94.jpg);background-color: #cecece;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 450px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}